Pērciet efedrīna pulveri tiešsaistē

Pērciet efedrīna pulveri tiešsaistē

Pērciet efedrīna pulveri tiešsaistē

Pērciet efedrīna pulveri tiešsaistē

Email: [email protected]

Efedrīns ir medikaments un stimulējošs līdzeklis. To bieži lieto, lai novērstu zemu asinsspiedienu mugurkaula anestēzijas laikā.

Pērciet efedrīna pulveri tiešsaistē

Produkta nosaukums: efedrīna hidrohlorīds
CAS numurs: 134-71-4
Formula: C10H15NO · HCl
Formula Svars: 201,69 g / mol
Izskats (krāsa): balts
Izskats (forma): atbilst prasībām
Pulveris, kristāli, granulas, kristālisks pulveris un / vai gabali
Infrasarkanais spektrs: atbilst struktūrai
Šķīdība (duļķainība): Dzidrs 50 mg / ml, H2O
Šķīdība (krāsa): bezkrāsains
Tīrība (TLC)> 99% _
Titrēšana ar AgNO3 98,5 – 101,5%

Email: [email protected]

Efedrīna pulvera piegādātāji tiešsaistē

Pērciet efedrīna pulveri tiešsaistē. Mēs esam uzticami un uzticami efedrīna pulvera piegādātāji tiešsaistē par ļoti lētām un pieņemamām cenām. Diskrēts iesaiņojums un piegāde visā pasaulē. Mēs esam ātri, lēti un 100% droši. Maksājumu veic Bitcoin, Western Union. Mēs piegādājam preces visā pasaulē ar FedEx, DHL.

Efedrīns ir medikaments un stimulants. Jūs varat pasūtīt efedrīna pulveri tiešsaistē no mums par ļoti pieņemamām izmaksām. To bieži lieto, lai novērstu zemu asinsspiedienu mugurkaula anestēzijas laikā. Un vienmēr ir ieteicams pasūtīt efedrīna pulveri tiešsaistē no cienījamiem piegādātājiem, ne tikai no tiem, kas apgalvo, ka viņš vai viņa to pārdod tiešsaistē, šajā mūsu vietnē jūs varat iegādāties efedrīna pulveri šeit. Efedrīna pulveri lieto arī astmas, narkolepsijas un aptaukošanās gadījumos, taču tas nav vēlamais ārstēšanas veids. Efedrīna pulvera piegādātāji tiešsaistē

PAR EHEDRĪNA PULVERI (KUR PIRKT EHEDRĪNA PULVERI)

Efedrīns ir dekongestants, ko lieto deguna nosprostojuma ārstēšanai. Izruna: Kāda ir efedrīna lietošana?

Šis centrālās nervu sistēmas stimulants palīdz vieglāk elpot, samazinot pietūkumu. sašaurinot asinsvadus deguna elpceļos un paplašinot plaušu elpceļus.

Tātad jūs tagad varat pasūtīt efedrīna pulveri / tabletes tiešsaistē no mums un pārliecinieties, ka iegūsit vislabāko no šīm zālēm vislabākajai ārstēšanai, kādu vien jūs varat iedomāties, un par ļoti pieņemamām cenām.

Ja no mums tiešsaistē pasūtāt efedrīna pulveri, mēs nolemjam par jums,

Kādu devu vajadzētu lietot? Konsultējieties ar savu ārstu vai Clicks farmaceitu par pareizo devu jums vai jūsu bērniem. Varat arī meklēt efedrīna pulvera iegādi tiešsaistē, un jūs mūs atradīsit, no šejienes jūs iegūsit vairāk informācijas par devu, ko varat lietot. Kādi īpaši piesardzības pasākumi jums jāveic

Efedrīna pulvera piegādātāji

Efedrīns vai efedrīna pulvera pirkšana tiešsaistē ir cieši saistīts ar metamfetamīnu, lai gan tā CNS darbība ir daudz mazāk spēcīga un arī ilgstošāka nekā amfetamīnu darbība. Tā perifērās stimulējošās darbības ir līdzīgas, bet mazāk spēcīgas nekā epinefrīns (saukts arī par adrenalīnu) – hormons, ko organismā ražo virsnieru dziedzeri. Pērciet efedrīna pulveri tiešsaistē, Efedrīna pulvera piegādātāji tiešsaistē.

Leave a Reply